Jak jsem se stal osobním trenérem?

Jak jsem se stal osobním trenérem?

Je úterý kolem 10 večer, co píši tento článek a právě jsem dostal inspiraci na jedno téma, o kterém bych chtěl napsat.

Dnes je tisíce trenérů po České Republice, každý si dělá trenérské licence, aby mohli začít žít skvělý život trenéra/trenérky na volné noze. Když, ale dodělají základní kurz, většina z nich silně narazí, protože si myslí, že každý na ně čeká a každý bude chtít trénovat právě u nich . Ale to se mýlí. Pokud jste trenér, který to bere spíše jako přivýdělek k druhé práci, tak ano, tolik se snažit nemusíte. Ale pokud vás to má uživit, máte zaplatit své výdaje apod, musíte se velmi snažit, aby jste byli něčím výjímeční. Musíte dát lidem důvod, proč zrovna k Vám by měli přijít trénovat, když si můžou například v Praze vybrat z dalších 80 000 trenérů a trenérek. ????

Když jsem začal cvičit, po nějaké době jsem měl konečně výsledky a neviděl jsem to jen já, ale zpozorovali to i lidé okolo mě. Tehdy jsem si založil stránku na facebooku, kam jsem přidával svoje fotky a videa ze cvičení, mého jídla, nebo co mi pomáhá v mé cestě. Nedělal jsem to kvůli slávě, že budu slavný bodybuilder, ale protože už jsem věděl, že jednou budu chtít dělat trenéra a nějaká “fanouškovská základna” by se mi hodila a hlavně by mi mohla přinést potencionální klienty.

Ve škole jsem za to dostával čočku od spolužáků, že si zakládám fan page o cvičení, ale samozřejmě to nemysleli nějak špatně, jen si mě dobírali 😀určitě to někdo z nich právě čte..

Ale ani to vás nesmí odradit od toho, co opravdu chcete. Pokud jste přesvědčeni o tom, že to vyjde a věříte v to celou svojí osobou, tak nezastavujte! Dříve, nebo později se úspěch dostaví.

Můžu říct, že díky tomu, že jsem si tehdy založil svou fan page, neboli stránku, tak dnes dělám to, co miluji ze všeho nejvíc. Díky tomu, za mnou přišli první klienti, jak v malé posilovně v Sokolu, tak v Praze, když jsem se přestěhoval a neměl jsem ponětí, co budu dělat.

A za to jsem neskutečně vděčný! Ti kteří semnou začínali, ti kteří semnou byli a ti kteří za mnou dochází i dnes. Protože vy dáváte mé práci smysl a díky vám můžu žít svůj sen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.