Moje první mx závody po 5 letech

Moje první mx závody po 5 letech

Tak přesně tahle pozice vyjadřuje to, co se mi odehrávalo v hlavě! O víkendu jsem byl na svých prvních závodech po 5 letech neježdění a můžu vám říct, že jak jsem si myslel, že jsem šíleně v kondici, tak po kvalifikaci jsem byl zbytej, jako bych celý den skládal uhlí a to jsem měl před sebou ještě dvě rozjíždky

Řeknu to asi takhle.. přijdu na start první rozjíždy, připravim si startovací místo, srdce mám až v krku a ve chvíli když holčina před náma ukáže 15 vteřin do začátku startu, tak jsem si uvědomil, že je to vlastně tady a vzpoměl jsem si na ty hodiny tréninku, v posilovně, na kole, na páse, vstávání před 6 ráno, apod.
Když tedy odstartujeme, tak jsem očividně zaspal, protože všichni už byli půl motorky předemnou a já jsem celou cestu do první zatáčky žral šutry o průměru 20cm. Začal jsem tedy agresivně předjíždět, dokud všichni jedou stále u sebe a dokud mám síly. Dostal jsem se tedy na nějakou pozici a v tu chvíli zjistíte, že vám tak ztuhnou ruce, že se neudržíte motorky, nešáhnete na brzdu, ani na spojku a to jste teprve v půlce závodu. No díkybohu jsem to dojel ve zdraví, párkrát jsem si nabil, ale to k tomu patří. Druhá rozjíždka byla už slibnější, díky lepšímu startu.

Ikdyž jsem nevyhrál, což jsem ani nečekal, tak sem vážně spokojenej, že jsem se odhodlal zase vrátit k tomu, co mě baví, že jsem tpo nevzdal, protože chvílema jsem si říkal, že radši odstoupím, než abych se zabil a teď alespoň vím na čem je třeba zapracovat:)

Comments are closed.